NEPŘEHLÉDNĚTE
REGISTRACE NOVÝCH UŽIVATELŮ

Opakovaně upozorňujeme na nové registrace uživatelů. Pokud neuvedete v položce "Jméno", své celé Jméno (JMÉNO a PŘÍJMENÍ), nebude Vaše registrace platná a účet bude (bez upozornění) zrušen (včetně příspěvku ve fóru).

Registrace
Napište prosím 2018Amater do pole níže a klikněte na tlačítko "Registrovat".

Při nové registraci v políčku "Jméno" uveďte pouze své JMÉNO a PŘÍJMENÍ. V jiném případě bude váš účet zrušen (včetně příspěvků ve fóru).
Domů

Druhý závod X. ročníku se nezadržitelně blíží, 18 listopadu se vrátí na osvědčenou trať Milovického letiště. Pořadatelé připravují pro jezdce téměř padesát ostrých kilometrů po asfaltu všeho druhu a rychlostní zkouška je provede skoro všemi kouty letiště.
Amatér rallye je vhodný pro všechny zájemce o adrenalin v krvi, aniž by museli ohrozit jiné řidiče při běžné provozu. Startovat do závodu můžete sériovým vozem, nebo plnohodnotným závodním autem, auto nemusí mít platný TP. Informace o závodě a přihlášky najdete na stránkách závodu www.amaterrallye.cz nebo na tel. čísle 602233320.        
Trénink začíná jako obvykle brzo ráno v den závodu. Pak Vás od zápolení s časem, vozem a ostatními jezdci, dělí rozprava. Těšíme se na Vás tuto sobotu v Milovicích.
Za AR Milan Blahout

 
Hledat
Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Statistiky
Členové : 2155
Obsah : 73
Počet zobrazení článků : 222732
Kdo je on-line
Právě připojeni - hostů: 28 
public nudity porn