NEPŘEHLÉDNĚTE
BAZAR

Máte-li něco na prodej nebo koupi, navštivte po přihlášení laskavě sekci "BAZAR". Tyto příspěvky budou z fóra vymazány.

Registrace
Napište prosím 2018Amater do pole níže a klikněte na tlačítko "Registrovat".

Při nové registraci v políčku "Jméno" uveďte pouze své JMÉNO a PŘÍJMENÍ. V jiném případě bude váš účet zrušen (včetně příspěvků ve fóru).
Domů

Všechny Vás co nesrdečněji zdravím.

Dne 19 června 2017  kolem poledne jsme obdrželi od Středočeského kraje kladné usnesení o pronájmu a povolení sobotního závodu AR . Závod se uskuteční. Tím bude možné už kolem 17 hodině 23. 6 najíždět do servisní zóny (Depo), pokud bude brána zavřena tak volejte na číslo 602233320, ty účastníci kteří přijedou až 24.6 prosíme co nejdříve přijeďte ať se vše stihne tak aby v 9:30 se mohlo startovat.

Určitě budeme během dne kontrolováni, tím Vás chci poprosit od příjezdu do areálu o klidné chování do rozpravy je zakázáno projíždění soutěžních vozidel v areálu letiště ( mimo RZ), pokud bude potřebovat projet soutěžní auto třeba z důvodu technických problémů, tak mě najdete v depu a domluvíme se. jak a kde to projet. Na rozpravě se domluvíme o ostatním. Po ukončení závodu než budou výsledky (vyhlášení 17:30) bych Vás chtěl poprosit pomoc s uklízení tratě a pronajatého prostoru. V 19 hod. se bude předávat a asi bude muset být v lepším stavu než, který v pátek přebereme..

Vyhlášení : první proběhne sobotní závod a pak se vyhlásí výsledky sezóny AR 2016/2017 třídy, junior a dámy první, druhé a třetí místo. Divize I a II se budou vyhlašovat prvních pět míst.

Těšíme se na sobotní setkání při posledním závodě IX ročníku AR

za AR Milan Blahout (tel.:602233320)

 

 
Hledat
Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Statistiky
Členové : 2395
Obsah : 76
Počet zobrazení článků : 243335
Kdo je on-line
Právě připojeni - hostů: 24 
public nudity porn