NEPŘEHLÉDNĚTE
BAZAR

Máte-li něco na prodej nebo koupi, navštivte po přihlášení laskavě sekci "BAZAR". Tyto příspěvky budou z fóra vymazány.

Registrace
Napište prosím 2018Amater do pole níže a klikněte na tlačítko "Registrovat".

Při nové registraci v políčku "Jméno" uveďte pouze své JMÉNO a PŘÍJMENÍ. V jiném případě bude váš účet zrušen (včetně příspěvků ve fóru).
Domů


Moc se omlouváme, ale z důvodu zásahu Krajského úřadu Středočeského kraje musíme sobotní a nedělní závod zrušit. Celý týden jsme usilovně jednali o uskutečnění závodu a dnes nám bylo bohužel oznámeno, že nesmíme závod uskutečnit. V úterý vstupujeme do jednání o termínu posledního závodu sezóny 2016/2017 - 24. června, který je také plánovaný do areálu Milovického letiště. Bylo nám přislíbeno, že v tomto termínu bude možné závod uskutečnit.

Situace vznikla z důvodu nedohody mezi Mladou RP a Středočeského kraje, kdy jsme se tuto informaci dozvěděli v úterý. Bohužel v dnešní době je dohodnutí pronájmu na dlouhý čas. Žádost prochází nejméně deseti kancelářemi a závěrečné rozhodnutí je projednáváno na zasedání Krajského úřadu, který se schází jednou za měsíc a to je ten důvod, proč nám byl závod zrušen. Bohužel dnešní legislativa a zákonné postupy jsou horší než za bývalého režimu!!!!!!!!!!!

Moc nás mrzí zrušení závodu. Poslané zálohy můžeme převést na poslední závod a nebo Vám poslat zpět. Pokud je to možné tak mně napište ne email - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript vaše rozhodnutí za zaplacenou zálohou.

Za AR Milan Blahout

 


 

 
Hledat
Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Statistiky
Členové : 2395
Obsah : 76
Počet zobrazení článků : 243332
Kdo je on-line
Právě připojeni - hostů: 21 
public nudity porn