NEPŘEHLÉDNĚTE
REGISTRACE NOVÝCH UŽIVATELŮ

Opakovaně upozorňujeme na nové registrace uživatelů. Pokud neuvedete v položce "Jméno", své celé Jméno (JMÉNO a PŘÍJMENÍ), nebude Vaše registrace platná a účet bude (bez upozornění) zrušen (včetně příspěvku ve fóru).

Registrace
Napište prosím 2018Amater do pole níže a klikněte na tlačítko "Registrovat".

Při nové registraci v políčku "Jméno" uveďte pouze své JMÉNO a PŘÍJMENÍ. V jiném případě bude váš účet zrušen (včetně příspěvků ve fóru).
Domů

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE



Dobrý den,
rádi bychom Vás informovali o nové spolupráci s prodejcem závodních pneumatik www.extreme-tyres.cz a www.maxsportpneu.cz.
Pro všechny amatérské závodníky jsme připravili vlastní pohár Extreme Performance Tyres Cup v rámci Amater Rallye (www.amaterrallye.cz).

Hlavní cenou pro vítěze poháru Extreme Performance Tyres Cup bude odměna ve formě 4 kusů závodních pneumatik Extreme Performance Tyres a slevu na další nákup 25% na e-shopu www.extreme-tyres.cz . Druhý v pořadí získá 2 pneumatiky Extreme Performance Tyres a slevu na nákup 20% na e-shopu www.extreme-tyres.cz a třetí 30% slevu na nákup na e-shopu www.extreme-tyres.cz. Podmínkou pro zařazení do hodnocení poháru je podání přihlášky a pořízení minimálně 4ks závodních pneumatik Extreme Performance Tyres.

Kompletní pravidla a přihlášky najdete zde - http://maxsportpneu.cz/docs/extremecup.pdf

Vyplněné přihlášky zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo osobně na podniku Amater Rallye.

 

 

 
Hledat
Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Statistiky
Členové : 2499
Obsah : 77
Počet zobrazení článků : 260167
Kdo je on-line
Právě připojeni - hostů: 32 
public nudity porn