NEPŘEHLÉDNĚTE
BAZAR

Máte-li něco na prodej nebo koupi, navštivte po přihlášení laskavě sekci "BAZAR". Tyto příspěvky budou z fóra vymazány.

Registrace
Napište prosím 2018Amater do pole níže a klikněte na tlačítko "Registrovat".

Při nové registraci v políčku "Jméno" uveďte pouze své JMÉNO a PŘÍJMENÍ. V jiném případě bude váš účet zrušen (včetně příspěvků ve fóru).
Domů

Autodrom Sosnová u České Lípy bude v sobotu 11. dubna dějištěm dalšího závodu AMATÉR RALLYE Cup 2014/2015 ,série pro amatérské závodníky.

Právě v těchto dnech probíhají poslední přípravy na tento závod, se kterým jsme vás již seznámily a opakovaně vás na něj zveme jezdec, tak i diváky pro které je vstup volný na tribunu i do depa.

Mapa rychlostní zkoušky: (ke stažení zde)

Pořadatelé připravili rychlostní zkoušku tak, aby bylo využito co nejvíce celé dráhy autodromu a byla co nejdelší 8km (skoro čtyři okruhy na jednu rychlostní zkoušku). Takovou trať nejezdí ani sami mistři, pojede se v opačném směru včetně mostu než při Setkání mistrů nebo při Bohemie. Tento směr jízdy se uskutečňuje jen na AMATÉR RALLYE a i celková délka závodu, která se blíží k 48km stojí za účast na tomto závodě. Kdo se může tohoto závodu zúčastnit?

Jak držitel licence v roli předjezdce v rámci testování a rozjetí před začátkem sezóny, tak i amatérský jezdec, který je držitel řidičského průkazu. Ženy a mladí nadšenci od věku 14 let si v závodě přijdou na své, ve vlastní juniorské a ženské třídě.

S jakým vozem se můžete zúčastnit? Se sériovým, ale i upraveným závodním vozem s bezpečnostním rámem, ale ten není podmínkou. Podmínkou je bezpečnostní helma. Všechno potřebné pro účast v závodu od přihlášek a zvláštní ustanovení naleznete na stránkách www.amaterrallye.cz a mít chuť a náladu si zajezdit. Držitelé licencí se přihlašují přímo řediteli soutěže na tel. čísle 602 233 320.

 

Za AR team Milan Blahout

 

 
Hledat
Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Statistiky
Členové : 2499
Obsah : 77
Počet zobrazení článků : 260168
Kdo je on-line
Právě připojeni - hostů: 34 
public nudity porn